2022-й став для кожного з нас роком «випробування на міцність». У думках на вже минулі 365 днів ми мали великі плани та займалися іншими важливими справами.

Спортивний клуб «Прометей» спільно з компанією «Будінвест Інжиніринг» передав, нашим військовим новітній дрон-розвідник Poseidon II вартість якого сягає понад 350 тисяч євро. До збору долучились майже 400 осіб від спортсменів до вболівальників. 

Компанія «Будінвест Інжиніринг» остаточно перейшла у «зимовий» режим роботи.

Сьогодні в Україні своє професійне свято відзначають працівники дорожньої сфери.
Усі, хто  сумлінно робить свою справу для того, щоб у підсумку ми мали гарні та якісні дороги.
Вітаємо робітників «Будінвест Інжиніринг» – водіїв, машиністів спецтехніки, укладальників, інженерів, механіків, - та усіх наших колег. 
Сьогодні наша справа має ще більш важливе значення. Адже Україна бореться за свою перемогу. А ми робимо усе, щоб наблизити її. І готові працювати далі, не втрачаючи сил!

Мобільний шиномонтаж, або майстерня на колесах. Таку вкрай необхідну машину отримали наші захисники. Тепер навіть у зоні бойових дій можна оперативно замінити пошкоджене колесо, а такі ситуації на фронті трапляються часто, розповідають військові.

Це ще один шлях, який знаходиться у Солонянському районі. Компанія «Будінвест Інжиніринг» відновила шлях між селами Чернігівка і Святовасилівка. На її стан місцеві скаржилися давно.

Загальна протяжність напряму – понад 10 кілометрів. Раніше цю дистанцію місцеві водії не проїжджали, а, радше, проповзали, бо комфортно пересуватися було неможливо.

Фахівці «Будінвест Інжиніринг» відремонтували дорогу у селі Піщанка. Вона з’єднує населений пункт із Донецьким шосе і вкрай необхідна водіям вантажівок для швидкого пересування.

Фахівці компанії «Будінвест Інжиніринг» полагодили шлях від села Плавещина до дороги Т-04-12, яка веде в сторону Шульгівки та Кам’янського.