Мобільний шиномонтаж: «Будінвест Інжиніринг» разом з фондом «UA.NOVA» передала військовим унікальну машину

Мобільний шиномонтаж, або майстерня на колесах. Таку вкрай необхідну машину отримали наші захисники. Тепер навіть у зоні бойових дій можна оперативно замінити пошкоджене колесо, а такі ситуації на фронті трапляються часто, розповідають військові.

«Багато осколкових пробиттів, багато наїжджають на всілякі предмети гострі. Така мобільна майстерня нам дуже сильно полегшить роботу», - говорить військовослужбовець Василь.

Ззовні це звичайний автобус. Усе необхідне ремонтне обладнання знаходиться всередині. Працює від дизельного генератора. Трохи потренувавшись солдати змогли і самі полагодити колесо. Увесь процес зайняв у них трохи більше 10-ти хвилин.Будінвест Інжиніринг

«Ця машина, яка зараз була нам вручена, дасть змогу зменшити кількість особового складу, який залучений до ремонту шин, для монтажу. Це дасть змогу більш швидко повернути у стрій техніку і залучити її для виконання завдань за призначенням. Що, в свою чергу, наблизить нас до нашої перемоги», - зазначив начальник озброєння командування десантно-штурмових військ Збройних Сил України Олександр Петриченко. Будінвест Інжиніринг

Подібні машини працюють у Європі. Відомий автогонщик, радним міністра оборони України Олексій Мочанов, який причетний до цього проєкту, зазначив: під час розробки користувалися німецьким досвідом.

«Ідея була проста: на прикладі німецьких шиномонтажів, які працюють прямо в районі автобанів, ми взяли великий автобус, помістили туди компресор, генератор, і верстати. Все, щоб відремонтувати вантажну шину в цьому автомобілі є, такі ж автобуси будуть, де буде тільки легковий монтаж, вони менші і більш мобільні і комплексний буде: і легковий, і вантажний», - розповів Олексій Мочанов.

Ця автівка стала першим сумісним проєктом «UA.NOVA», баскетбольного клубу «Прометей» та «Будінвест Інжиніринг». Останні повністю взяли на себе фінансування ініціативи.

«До нас звернулися наші друзі з фонду «UA.NOVA» з пропозицією допомогти військовим. Ми завжди допомагаємо нашим Збройним силам. Це наш перший досвід роботи з цим благодійним фондом, хлопці провели дуже гарну роботу, знайшли це обладнання і авто в Європі, привезли, зробили апгрейд. Зараз ми передаємо його нашим захисникам», - сказав співзасновник компанії «Будінвест Інжиніринг» Павло Чухно. Будінвест Інжиніринг

«Основний напрямок фонду і його ідея – це ефективність. Перші напрямки – це технічна допомога, вона дуже важлива, бо зараз дуже багато різноманітної техніки Потрібно приїхати, відремонтувати і такий досвід ми маємо», - відзначив співзасновник фонду «UA.NOVA» Олександр Фельдман.

Автівку вже передали військовим на передову. І це лише початок спільної справи  БК «Прометей», «Будінвест Інжиніринг» та фонду «UA.NOVA». В планах реалізувати ще багато проєктів для наших захисників, про які стане відомо вже незабаром.