З Новим роком!

2022-й став для кожного з нас роком «випробування на міцність». У думках на вже минулі 365 днів ми мали великі плани та займалися іншими важливими справами.

За рік, що вже минає, ми сполучили селища із віддаленими населеними пунктами, великими трасами та містами. А в зимовий період вчасно обслуговували обласні і сільські шляхи.

Замість реалізації великих проєктів, ми ремонтували ключові обласні шляхи, допомагаючи нашій армії та переселенцям швидко діставатися будь-якої точки регіону.

Забезпечували військових продуктами, купували і ремонтували автівки для ЗСУ, передавали їм пальне, дрони і усе, що необхідно на фронті. 

Частина наших співробітників з перших днів вторгнення змінила робочі інструменти на зброю і стала на захист держави.

Попри усе, ми не забували про мирні справи. Здобували важливі перемоги у баскетболі та волейболі. Так, чоловічий ВК «Прометей» завершив рік на другому місці Суперліги Будінвест та став фіналістом Кубку ліги 2022, а дівчата з СК «Прометей» дебютували у Лізі Чемпіонів ЄКВ. А у чеському чемпіонаті посідають другу сходинку.

Баскетбольний клуб «Прометей» після першого кола 7DAYS EuroCup посів четверте місце у групі. Команда Ронена Гінзбурга впевнено лідирує у змаганнях Латвійсько-Естонської ліги .

Не забували ми і про розвиток для наших дітей. У Слобожанському запрацювала дитяча академія «Прометей», команди якої виступатимуть у Всеукраїнській Юнацькій Баскетбольній Лізі.

Ми гідно витримали усі труднощі, продовжуємо жити і працювати заради спільної перемоги. Незважаючи на ворожі ракети з "мопедами" стаємо сильніше і сумлінно робимо свою справу.

З Новим роком, друзі! Разом до нових звершень!